menusearch
sharghleather.com

درباره ما ,

(6)
(1)
درباره ما

شرکت چرم شرق تبری اولین بار در سال 1319 با هدف تولید انواع چرم توسط حاج علی اصغر باغی سبز تاسیس گردید.

 

این شرکت در سال 1364 به محل فعلی خود واقع در خیابان دوم چرمشهر تبریز منتقل گردید که علت این جابجایی تغییر نقشه های شهری بود.پس از این جابجایی با تاسیس خطوط تولید جداگانه و نصب جدیدترین ماشین آلات موفق به تولید انواع چرم رویه و زیره و چرم سراجی(کمربندی) و انواع دیگر چرم مورد استفاده در صنایع مختلف گردید.

 

با توجه به حجم و تنوع تولیدات این شرکت در سالیان گذشته با هدف ایجاد سهم مفید در بازار محصول نهائی تصمیم به تولید انواع محصولات چرمی با همکاری و مشارکت تولید کنندگان معتبر گرفته است.

 

در حال حاضر به لطف خداوند متعال و انجام کار کارشناسی دقیق این شرکت با مشارکت برخی تولید کنندگان دیگر موفق به تولید و ارائه ی بهترین محصولات چرمی گردیده و برخی از افراد و موسسات خصوصی و دولتی این محصولات را مورد استفاده خو و پرسنل قرار داده اند.

 

در سال 1397 شرکت ما با در نظر گرفتن وضعیت فشار های اقتصادی با ایجاد دپارتمان های مختلف برای جذب و آموزش علاقه مندان در بخش های مختلف و کمک به ایجاد اشتغال زایی و استفاده از نیروی جوان در صنعت چرم آمادگی خود را برای همکاری های مختلف اعلام نمود.

 

علاقه مندان میتوانند با مطالعه ی بخش همکاری با ما در این دپارتمان ها شرکت کنند.

همکاری با ما هم برای افراد هم برای شرکت ها و مجموعه ها طراحی شده است .

 

شرکت ما امیدوار است با ارائه ی کالاهای با کیفیت و مرغوب و قیمت مناسب بتواند رضایت مصرف کنندگان محترم را جلب و سهم بیشتری را از بازار به خود و اعضای دپارتمان های خود اختصاص دهد.

 

 

مرتبط با این بخش
درباره ما